aneps.sk

Asociácia Nepočujúcich Slovenska

Mobilné odberové miesta

179.Video "Mobilné odberové miesta"

179.VideoMobilné odberové miestaV Bratislave otvorili prvé mobilné odberové miesto na masívne testovanie na Covid-19. Takzvané mobilné odberové miesta pribudnú čoskoro v každom krajskom meste. Na prvom MOM v Bratislave podľa ministra zdravotníctva dokážu vyšetriť denne viac ako 500 ľudí. "Ministerstvo zdravotníctva reaguje na situáciu, pretože počet ľudí infikovaných na ochorenie COVID-19 rastie," povedal Krajčí.MOM pribudlo v areáli štadióna bývalého bratislavského Interu.Testovať sa tu môžu tí, ktorí prídu peši či autom len s platným COVID passom. Na jeho získanie je potrebná registrácia cez elektronický formulár. Ostatné informácie nájdete na stránke: https://korona.gov.sk/poziadat-o-vysetrenie-na-covid-19/

Uverejnil používateľ ANEPS – Asociácia Nepočujúcich Slovenska Pondelok 7. septembra 2020

V Bratislave otvorili prvé mobilné odberové miesto na masívne testovanie na Covid-19. Takzvané mobilné odberové miesta pribudnú čoskoro v každom krajskom meste.

Na prvom MOM v Bratislave podľa ministra zdravotníctva dokážu vyšetriť denne viac ako 500 ľudí. „Ministerstvo zdravotníctva reaguje na situáciu, pretože počet ľudí infikovaných na ochorenie COVID-19 rastie,“ povedal Krajčí.

MOM pribudlo v areáli štadióna bývalého bratislavského Interu.

Testovať sa tu môžu tí, ktorí prídu peši či autom len s platným COVID passom. Na jeho získanie je potrebná registrácia cez elektronický formulár.

„Realizované s finančnou podporou Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky – program Podpora regionálneho rozvoja“.

Ostatné informácie nájdete na stránke: https://korona.gov.sk/poziadat-o-vysetrenie-na-covid-19/