aneps.sk

Asociácia Nepočujúcich Slovenska

Rôzne

Vianočné prianie od Anepsákov.🎄

https://fb.watch/aphzXqLU4p/

Aj tento rok silno zasiahol každého z nás, Vianoce nebudú opäť také, na aké sme boli doteraz všetci zvyknutí.Všetkým však prajeme, nech sú aspoň čo najpokojnejšie, najzdravšie, najšťastnejšie.A do nového roku 🍾 želáme ešte raz hlavne to „zdravie“, 🙏pohodu, 🌞lásku ❤️a šťastie🍀🤝.

Neformálne s radosťou – Zdravie.

https://fb.watch/aphdO8s0nS/

Chcete sa učiť posunkový jazyk neformálne aj s radosťou? Pozrite si naše dnešné video na tému Zdravie. Video bolo vytvorené v rámci projektu „Neformálne s radosťou“, ktorý finančne podporilo Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky. Prihláste sa na kurz:https://docs.google.com/…/1FAIpQLSesY3F0RPR…/viewform

Významné osobnosti v živote Nepočujúcich

https://fb.watch/aph2IpgNzw/

Pripravili sme vašich počujúcich priateľov, rodinných členov video o významných osobnostiach v živote Nepočujúcich. Cieľom videa bolo informovať ich a aj spájať nepočujúcich s počujúcimi. Video bolo vytvorené v rámci projektu „Neformálne s radosťou“ , ktorý finančne podporilo Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky.

Posunkový jazyk

https://fb.watch/apgNgcKjOV/

Pripravili sme vašich počujúcich priateľov, rodinných členov video o posunkovom jazyku. Cieľom videa bolo informovať ich a aj spájať nepočujúcich s počujúcimi. Video bolo vytvorené v rámci projektu „Neformálne s radosťou“ , ktorý finančne podporilo Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky.

Neformálne s radosťou – Zvieratá

https://fb.watch/apgVsZUw9K/

Chcete sa učiť posunkový jazyk neformálne aj s radosťou? 😃Pozrite si naše dnešné video na tému Zvieratá. Video bolo vytvorené v rámci projektu „Neformálne s radosťou“, ktorý finančne podporilo Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky. Prihláste sa na kurz:https://docs.google.com/…/1FAIpQLSesY3F0RPR…/viewform