aneps.sk

Asociácia Nepočujúcich Slovenska

Medzinárodný deň nepočujúcich 2022 Žilina

V sobotu 24.09.2022 sa konali rôzne športové podujatia, ako sú tenis, šípky, bowling, futsal a poker. A ostatní sa mohli zúčastniť kúpeľov v Rajeckých Tepliciach.

A nasledoval zlatý klinec Medzinárodného týždňa nepočujúcich. Oslava 44. Medzinárodného dňa nepočujúcich, ktorý sa konal 24.09.2022 o 19 hod v Dome odborov v Žiline. Tanečná skupina Amar bellydance group Žilina. otvárala oslavu Medzinárodného dňa nepočujúcich vo veľkom štýle – Tancom s názvom Svetelná show. Nasledoval krátky príhovor Petra Kolarčíka, člena prezídia Asociácia Nepočujúcich Slovenska.

Po jeho príhovore sa začal program. Bol bohatý na brušné, orientálne a cigánske tance, ďalej nás zabával mín Vladimír Kulíšek, nasledoval Martin Behro so svojou bicyklovou show.

Po kultúrnom, športovom programe sa vyhodnotili športoví víťazi jednotlivých podujatí, ďalej nasledovalo poďakovanie členom prezídia a predsedom Centier nepočujúcich ANEPS. Samozrejme, odovzdávali sa aj materiálne a finančné dary pre štyri Centrá nepočujúcich ANEPS a to Prešov, Poprad, Košice a Zvolen. 

Všetci túžobne očakávali na tombolu. Všetci chceli vyhrať prvé miesto. Mali sme až 54 cien tomboly.

A samozrejme, nechýbala torta na záver. Chutila všetkým.

Fotogaléria

Sponzori