aneps.sk

Asociácia Nepočujúcich Slovenska

Videá

Realizované s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slôbod a na prechádzanie všetkým formám diskriminácie, razismu, xenofóbie,  antisemitizmu a ostatným prejavom intolerancie.
Za obsah tohto dokumentu výlučne zodpovedá Asociácia Nepočujúcich Slovenska – ANEPS”.

Špargľa

Poznáte špargľu? V záhradkách nám už hojne rastie. Vedeli ste ako je pre nás špargľa prospešná?Poznáte dobrý recept? Napíšte nám do komentára.

„Realizované s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR.“

Zdroj: https://www.eta.sk/…/rady-a…/spargla-kralovska-zelenina/

Bryndza

Každý správny slovák musí poznať bryndzu. Vedeli ste odkiaľ táto receptúra pochádza? Prečo sa bryndza volá bryndza a kde na Slovensku sú najlepšie bryndziarne? Toto veštko sa dozviete v našom videu. Veríme, že sa vám bude páčiť a ak máte zaujímavý recept s bryndzou, nechajte nám ho pod videom v komentári. Radi vyskúšame vaše bryndzové recepty.

Ukrajinsko-slovenský slovník č. 5

Priatelia prinášame Vám ďalšiu časť nášho slovníka, veríme, že sa Vám bude páčiť.“Realizované s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR“.

Význam slov

Viete, čo znamená slovo „darmožráč“, „krčah“ alebo slovo „moment“? Pripravili sme pre Vás krátke video, kde vám tieto pojmy vysvetlíme Ak máte nápad na slovo, ktorého význam nepoznáte, napíšte nám ho do komentára.

„Realizované s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR“.